Величне століття. Роксолана 2 сезон

Загрузка...
Назва: Величне століття. Роксолана
Оригінальна назва: Muhtesem Yuzyil
Рік випуску: 2011
Жанр: Драма, мелодрама, військовий, біографія, історія
Випущено: Туреччина, Tim’s Productions
Режисер: Дурул Тайлана, Ягмур Тайлана
У ролях: Мер’єм Узерлі, Халіта Ергенч, Окан Ялабик, Небахат Чехре, Сельма Ергеч, Нур Айса, Тансел Онгел, Філіз Ахмет, Селім Байрактар, Барсу Туна, Альп Ойкен, Фатіх Аль, Баран Гюлер, Селен Озтурка, Саадет Аксой, Сєчкін Оздемір, Мелік Ялова, Енгін Гюнайдін , Бурак Озчівіт, Алпер Куль, Сема Кечік, Ніхана Бююкаач, Мерві Офлаз, Аріф Еркін, Мурат Тюзюн, Доган Туран, Кокхан Челебі, Яксел Юнал, Беркан Демірбаг, Ількер Аксум, Алі Уяндіран, Екін Тагель
Про фільм “Величне століття. Роксолана 2 сезон”: Султан Сулейман Прекрасний за старовинними традиціями своєї культури міг мати тільки чотири дружини, але мав право задовольнятися необмеженою кількістю наложниць, одна умова – він повинен був в змозі їх утримувати. Престол ж успадковували діти, народжені від першої дружини.
Роксолана потрапила в полон ще в дитинстві і була подарована султану. Дівчинка швидко виросла і стала красивою жінкою. Роксолані не склало складності заволодіти розумом Сулеймана, і вона стала його основною пристрастю і «милою серцю» головною дружиною.
Роксолана не хотіла задовольнятися роллю дружини і коханки. Вона почала виконувати свої підступні плани через Сулеймана, ставши тіньовим керівником імперії, і не перед чим не зупиняється, усуваючи неугодних їй людей.

Трейлер до фільму “Величне століття. Роксолана 2 сезон”:

Дивитися онлайн Величне століття. Роксолана 2 сезон

Загрузка...
5 Comments
 1. Ярослав

  Багато тут неправди. І вже у самому серці – про красуню – сестру султана – вічно плаксиву Хатідже. Ось це вже точно – про смаки не сперечаються. Але як взагалі красиву німкеню-туркеню можна поставити в один ряд з плебейським фейсом цієї самої сестри. Вам, напевно, і крокодили уявляються еталоном краси? І потім, на фіга вам було плутати-перемотувати серіал з історичними даними (хоча історія-річ суб’єктивна і не завжди достовірна))). Коротше. насолоджуйтеся серіалом і не намагайтеся жартувати, все одно не вийде.

 2. Анонімний

  Гюрем нахаба

 3. наташа

  классный фильм!!!очень прикольный!!обожаю его!

 4. Анонімний

  махідевран ревнива

 5. Анонімний

  махідевран ревнива

Залишити коментар