Величне століття. Роксолана 1 сезон

Загрузка...
Назва: Величне століття. Роксолана
Оригінальна назва: Muhtesem Yuzyil
Рік випуску: 2011
Жанр: Драма, мелодрама, військовий, біографія, історія
Випущено: Туреччина, Tim’s Productions
Режисер: Дурул Тайлана, Ягмур Тайлана
У ролях: Халіта Ергенч, Мер’єм Узерлі, Небахат Чехре, Окан Ялабик, Нур Айса, Сельма Ергеч, Філіз Ахмет, Тансел Онгел, Селім Байрактар, Барсу Туна, Альп Ойкен, Фатіх Аль, Баран Гюлер, Селен Озтурка, Сєчкін Оздемір, Саадет Аксой, Енгін Гюнайдін , Мелік Ялова, Бурак Озчівіт, Алпер Куль, Сема Кечік, Ніхана Бююкаач, Мерві Офлаз, Аріф Еркін, Мурат Тюзюн, Доган Туран, Кокхан Челебі, Яксел Юнал, Беркан Демірбаг, Ількер Аксум, Алі Уяндіран, Екін Тагель

Про фільм “Величне століття. Роксолана 1 сезон”: Даний серіальний фільм розповість нам історію про правителя, султаном Сулейманом і його незвичайної любові до української дівчині Роксолани. Як свідчать закони ісламської віри, султани могли мати чотири дружини і невизначену кількість наложниць. Головне – можливість утримувати і забезпечувати. Наступниками султанського престолу, ставали лише діти від першої дружини.Роксолана, будучи ще дівчинкою, була захоплена і переправлена до Стамбулу. У Стамбулі, Ібрагім-паша зробив подарунок султанові. Він подарував Роксолану. Шляхом довгих інтриг і вмілого зваблювання, красуня з України стала найголовнішою дружиною султана. Але щоб все увійшло в силу, вона повинна відректися від християнської віри, і прийняти ісламську. Роксолана зробила цей нелегкий вчинок. Тепер вона отримала нове ім’я – Хюррем.

Українська діва була не тільки чудовою коханкою, але й достатньої розумною, розвинутою і цікавою особою. Вона вміло зналася на мистецтві і політиці. Щоб реалізувати всі задуми та амбіції, вона знищувала всіх, хто стане на її шлях.

Трейлер до фільму “Величне століття. Роксолана 1 сезон”:

Дивитися онлайн Величне століття. Роксолана 1 сезон

Загрузка...
3 Comments
 1. Наталя

  Дуже гарне кіно.

 2. Лара

  Неоднозначне в мене враження. Дивилася залпом, але післясмак якийсь неприємний, до кінця всіх виявлених в інтернеті серій вже нудило від брехні, інтриг і бруду, які завжди виявлялися у виграші. З плюсів – історична більш-менш достовірність, гостросюжетні, несподівані повороти сюжету, колорит Сходу.
  Мінуси. Чомусь непереконливою здалася зіграна любов Султана і Хюррем, може тому що вона його і не любила, можна було дати їй постраждати на початку фільму, перші серії занадто зім’яті. Незрозуміла фігура Дайе – принципової, що навіть повісилася з любові до своєї пані, але в теж час продала її за маєток, дароване першим ворогом тієї самої пані, деякі сюжетні лінії занадто швидко обривалися, наприклад, з принцесою Ізабеллою. Нових серій не чекаю, ловлю себе на думці, що вже не можу дивитися на досить примітивну гру акторів, одну і ту ж міміку і фрази, немає глибини, немає драматизму, за нього видають сльози й істерики, але я схоже занадто багато хочу від серіалу. 🙂

 3. Промоника

  Промоника…

  Перечитав данный топик получаешь новую информацию по теме данного материала. Очень благодарен автору….

Залишити коментар