Тіні незабутих предків

27.08.2013 розмістив Michael 24,615 переглядів
Тіні незабутих предків
  

Назва: Тіні незабутих предків
Слоган: «А ти впевнений, що ти людина?»
Рік випуску: 2013
Жанр: трилер, комедія, детектив
Випущено: Україна, Unison Cinema, Suspense Film
Режисер: Любомир Левицький
У ролях: Олена Мусієнко, Богдан Юсипчук, Ольга Фреймут, Дмитро Ступка, Владислав Никитюк, Павло Лі, Софа Галабурад, Марина Шако, Роксолана Кравчук, Ольга Сумська, Юрій Расстальной, Валерій Легін, Микола Боклан, Володимир Нечипоренко

Про фільм “Тіні незабутих предків”: Ще декілька століть тому на просторах українських Карпат люті духи та химери безчинствували і сіяли зло серед простих наляканих людей. Щоб врятувати невинних, дев’ять магів об’єднали свої сили і запечатали всю нечисть з того світу в одну Книгу Тіней. А потім вони поставили надійне клеймо чарівної Згарди. З тих самих пір Згарда була в абсолютно безпечному місці і оберігала світ смертних від зазіхань ненаситних злих потойбічних істот. Але Згарду одного разу виявили археологи і передали на піклування університетові. Так життя кількох студентів повністю і назавжди змінилася. Єдиний, хто може врятувати бідних студентів і запобігти можливій катастрофі, яку цілком можуть влаштувати розгнівані духи, це спадкоємець мудрого і могутнього мольфара, останнього карпатського чаклуна. От тільки сам хлопець не сильно тріпоче бажанням рятувати світ, ризикуючи самим собою. Що б йому там не казали про спадщину від великого чаклуна, а також невинних людей, він поки не готовий рятувати всіх і все в цьому світі. Але діяння духів не залишать байдужим хлопця, який обов’язково змінить своє рішення, щоб знову послати духів у потойбічний світ і закрити назавжди вхід в наш.


Дивитись фільм Тіні незабутих предків онлайн – українською мовою


загрузка...

1. Якщо фільм не встигає завантажуватися то потрібно призупинити перегляд фільму і зачекати декілька хвилин (5-30 хв.)
2. Для зручного перегляду необхідна швидкість інтернета 256 Kbit/s.

Правила написання коментарів

Одна коментар до “Тіні незабутих предків”

  • Сподобався трейлер. Вирішали подивитися.
    Як на мене, то фільм нормальний. Сама ідея – хороша. Мені сподобалось, що самі події відбувалися в межах 2 чи 3 днів. Не розтягнули) Сподобався одяг мольфарів. Сподобалась гра акторів (особливо Павла Лі та Владислава Никитюка). Також треки непогані :)
    Взагалі, добре, що Л. Левицький зняв цей фільм. І те, що він подібний до американських фільмів у такому жанрі, мене зовсім не розчарувало. Тут було українське – це дуже добре.
    Отже, раджу подивитися.
    7/10

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>