Теорія великого вибуху 2 сезон

Загрузка...

Назва: Теорія великого вибуху
Оригінальна назва: The Big Bang Theory
Слоган: «Нині сексуально бути розумним.»
Рік випуску: 2008
Жанр: Комедія
Випущено: США, Chuck Lorre Productions, Warner Bros. Television
Режисер: Пітер Чакос, Марк Сендроускі, Джеймс Берроуз, Ентоні Джозеф Рич, Гаррі Мюррей
У ролях: Джим Парсонс, Джонні Галекі, Саймон Хелберг, Кейлі Куоко, Мелісса Рауш, Кунал Нейер, Майем Біелік, Керол Енн Сьюзі, Кевін Суссман, Арті Манн, Брайан Джордж, Еліс Емтер, Сара Гілберт, Джон Росс Боуі, Уіл Вітон, Йен Скотт Рудольф , Марк Харелік, Павло Лічнікофф, Поверни Уотсон-Джонсон, Лорі Меткаф, Брайан Сміт, Роберт Клотуорті, Майкл Дж. Массіміно, Сара Рю, Брайан Вейд, Крістін Баранський, Джошуа Малина, Марго Харшман, Кейсі Сендер, Оуен Тейер, Джеймс Хонг, Ерін Еллін О’Рейлі

Про фільм “Теорія великого вибуху 2 сезон”:У серіалі нам розповідається про двох геніальних хлопців, схиблених на фізиці. Вони дуже розумні, вони знають багато всяких фізичних і математичних штучок і примочок. Також нам серіал розповість про їх друзів та знайомих. У серіях цього сезону триває лінія боротьби ботанізма із спілкуванням з дівчатами. Адже і в житті є така боротьба.
Отож, наші герої намагаються подружитися з дівчатами, але у них це ніяк не виходить, тому вони, використовуючи свої надлюдські розуми, намагаються створити різноманітні закони з ваблення дівчат. Іноді вони святкують перемогу, інколи поразку. Але основне в тому, що вони намагаються, а це вже щось. Адже якщо у людини є мета – він завжди зможе її досягти.

Трейлер до фільму “Теорія великого вибуху 2 сезон”:


 

Дивитися онлайн Теорія великого вибуху 2 сезон

 

Загрузка...
Залишити коментар