Паранормальне явище 4

Загрузка...
Назва: Паранормальне явище 4
Оригінальна назва: Paranormal Activity 4
Слоган: «Що ж відбулося насправді?»
Рік випуску: 2012
Жанр: Жахи
Випущено: США, Room 101
Режисер: Генрі Джусто, Еріель Шульман
У ролях: Кетрін Ньютон, Кеті Фезерстон, Метт Шівлі, Брейді Аллен, Аліша Бое, Томмі Міранда, Ролі дублювали:, Ліза Мартіросова, Катерина Щанкіна, Дмитро Череватенко, Даня Блідий
Про фільм “Паранормальне явище 4”: “Паранормальне явище 4” – продовження популярного фільму жахів, який вже встиг завоювати світову популярність. Перша частина фільму розповідає глядачам про надприродні явища, які відбуваються в будинку молодої пари Кеті і Мікі. Для того щоб з’ясувати, що ж насправді відбувається щоночі в їхньому будинку, Мікі встановлює відеокамеру. Але в гонитві за новими доказами він не помічає як втрачає свою кохану. Після появи цієї частини з’явилися й інші, які також розповідають про незвичайні явища, що відбуваються в будинках нових героїв. Всі паранормальні явища записуються на відеокамеру, і зйомки, дійсно, підтверджують про присутність полтергейсту.
Кожна частина цього сиквела здатна довести глядача до неймовірного переляку, тому що те, що відбувається в цьому домі не піддається здоровому роздуму.
Отже, прем’єра фільму “Паранормальне явище 4” очікується в жовтні 2012 року. Але багато глядачів вже з нетерпінням очікує нову частину вподобаного фільму жахів. І це не дивно, тому що сюжет четвертої частини буде ще більш заплутаним і жахливий. Звичайно, точні відомості про сюжет знаходяться в секреті, але відомо, що в четвертій частині фільму не будуть описуватися події, які відбувалися в третій частині фільму. Але, швидше за все, глядачі зможуть дізнатися продовження історії про паранормальні явища, які відбуваються в будинку вже відомих героїв. Одне можна сказати точно, що кожного глядача чекає безліч незабутніх і приголомшливих вражень після перегляду четвертої частини фільму.

Цікаві факти:

Трейлер до фільму “Паранормальне явище 4”:


 

Дивитися онлайн Паранормальне явище 4

Загрузка...
2 Comments
  1. admin

    Походу діла цей фільм просто жесть))

  2. Michael

    Ну я не сказв би, що він буде жахливішим ніж перша частина але він буде цікавішим адже ця частина завершення тетралогії “Паранормальне явище”.

Залишити коментар