Паралельні світи

Загрузка...
Назва: Паралельні світи
Оригінальна назва: Upside Down
Слоган: «Впасти, аби злетіти»
Рік випуску: 2012
Жанр: Фентезі, мелодрама
Випущено: Канада, Франція, Jouror Productions, Onyx Films, Studio 37, Transfilm
Режисер: Хуан Дієго Соланас
У ролях: Кірстен Данст, Джим Стерджесс, Стелла Маїв, Ніл Напье, Джейн Хейтмейер, Холлі О’Брайен, Ларрі Дей, Агнешка Вроновска, Джон МакЛарен, Дон Джордан, Джеймс Кідну, Френк М. Ехерн, Хайді Хоукінс, Вінсент Мессіна, Ніколас Роуз, Елліотт Ларсон-Гілмор, Холден Вонг, Джессі Шерман, Пол Бурк, Пол Дон, Тімоті Сполл
Про фільм “Паралельні світи”: Кінострічка “Паралельні світи” – це науково фантастична картина про нереальну любов, яка об’єднує два загадкових світа. Ці світи утворилися давно, ще, коли декілька мільйонів років тому дві незвичайні планети притягнула одна до однієї. Тоді між ними були дуже мирні, гармонійні стосунки, які передбачали спокій і взаєморозуміння. Проте поступово верхній світ починає набувати неймовірної упевненості і всепоглинаючої влади. Нижньому ж світу це дуже не подобається. Тому між планетами починається дуже серйозне протистояння, яке поступово переростає у війну і в ненависть. Тепер перемир’я між сторонами здається чимось нереально-фантастичним, адже заради того, щоб побороти суперника обидва світу йдуть на всілякі хитрощі і в засобах вони не соромляться. Все стає на грані хаосу і жахливої розрухи. Однак з’являється світло, який приносить одне просте, але надзвичайно сильне почуття. Воно спалахує між людьми двох ворогуючих світів. Вона – самодостатня і досить самостійна дівчина, яка завжди брала всі рішення сама, не зважаючи на думку друзів або рідних. Крім цього вона ще й дочка президента найсильнішого верхнього світу. На вигляд тендітна дівчина через свого сильного характеру була швидше схожа на юнака. У неї ніколи не виривалися назовні почуття, і Вона їх нікому не видавала. Героїня сама не могла підозрювати або здогадатися, що здатна на таке почуття як любов. Однак після того як Вона зустрічає Його, дівчина розуміє, що дане зіткнення зумовлено згори. Він – незвичайний хлопець, який прийшов з нижнього світу. Він відрізняється найяскравішою і найбільш незвичайною зовнішністю, а його внутрішні якості просто не піддаються ніяким описам. Однак існують непохитні закони, які суворо забороняють закоханим навіть думати про те, щоб жити разом. Чи зможуть вони подолати всі забобони. Чи зможуть вони перекреслити всі заповіді і змінити суть законів? Чи зможе любов героїв перескочити через усі ці складні випробування. Це можна буде побачити лише якщо дивитися онлайн Паралельні світи. Видовище обіцяє бути просто незвичайним і незабутнім, адже війна світів стикається з найжорстокішим і найдавнішим супротивником – чистою і міцною любов’ю.

Цікаві факти:

  • Коли зачитують список співробітників, чиїх послуг компанія Трансмир більше не потребує, то називають ім’я режисера – Хуан Соланас.

Трейлер до фільму “Паралельні світи”:

Дивитися онлайн Паралельні світи

Загрузка...
1 Comment
  1. Michael

    Цікавий такий фільм. Можна подивитися.

Залишити коментар