Мисливці за відьмами

Загрузка...

Назва: Мисливці за відьмами
Оригінальна назва: Hansel & Gretel: Witch Hunters
Рік випуску: 2013
Жанр: Жахи, фентезі, бойовик
Випущено: США, Німеччина, Gary Sanchez Productions, Metro-Goldwyn-Mayer (MGM), Paramount Pictures
Режисер: Томмі Віркола
У ролях: Джеремі Реннер, Джемма Артертон, Фамке Янссен, Піхл Віітала, Дерек Мірс, Робін Аткін Даунс, Інгрід Болсай Бердаа, Джоенна куліг, Томас Манн, Петер Стормаре, Бьорн Сундквіст, Райнер Бок, Томас Шарфф, Катрін Кюнель, Седрік Ейх, Алія Софія Баудодімос , Матіас Зісінг, Себастьян Хюльк, Вегара Хоел, Еппе Леурсен, Крістіан Перерсен, Стіг Фроде Хенріксен, Зої Белл, Монік Гендертон, Фріц Рот, Лукас Манн, Люсі Елла фон Шіле, Ісайя Міхальські, Шарлотта Кроум, Фрідріх Хейн, Вольфганг Лінднер, Ясон Етле, Ной Вічерс, Ванесса Відувільт, Алісса Уорлі, Сет Уорлі

Про фільм “Мисливці за відьмами”: Дана кінокартина являє собою продовження знаменитої казки Братів Грімм «Гензель і Гретель». За сюжетом казки, коли Грета і Ганс були ще дітьми, їх батько відвіз їх у ліс і кинув. Батько Грети і Ганса був дуже бідний, а мачуха діточок не дала йому іншого вибору. Вона вперто стояла на своєму, поки не домоглася бажаного. Отже, коли брат з сестрою опинилися в лісі, вони помітили незвичайний будиночок, побудований із солодощів. Однак будинок виявився гарним і безпечним тільки зовні. У будинку жила відьма, яка побачивши діток, вирішила їх з’їсти. Але Грета і Ганс не здалися так просто. Незважаючи на свій юний вік, вони зуміли обдурити злу відьму. І не просто втекти від неї, хлопці вбили її, а також прихопили з собою її коштовності.
Це нелегка пригода дитинства мабуть наклало на характери Ганса і Грети якийсь нестираючий відбиток. Пережити таке зміг би не кожен, а тим більше так спритно впоратися. Діти росли, і з кожним днем бажання помсти ставало все більше. Фатальна зустріч з відьмою визначила їх справжнє призначення. Минали роки, Грета і Ганс подорослішали і вже готові повторити свою дитячу пригоду знову. Тільки тепер не в якості випадкових заручників злої долі, а в якості мисливців. Мисливці за відьмами! Які ж пригоди чекають наших сміливих головних героїв? Чи не дарма вони настільки впевнені у своїх силах? А раптом чергова відьма виявиться спритнішою і хитрішою? Раптом виявиться сильнішою або зовсім непереможною? Що тоді?

Трейлер до фільму “Мисливці за відьмами”:


Дивитися онлайн Мисливці за відьмами

Загрузка...
1 Comment
  1. Michael

    Дуже класний фільм! 🙂

Залишити коментар