загрузка...
16 Вер
Любов та покарання 1 сезон
05 Вер
Таємниці Смолвіля 1 сезон
01 Вер
Реальна кров 3 сезон
30 Сер
Реальна кров 2 сезон
22 Сер
Смертельна зброя: Місто кісток
20 Сер
Реальна кров 1 сезон
28 Тра
Великий Гетсбі
13 Кві
Анатомія Грей 3 сезон
11 Кві
Анатомія Грей 2 сезон
Анатомія Грей 2 сезон

Анатомія Грей 2 сезон

Про серіал "Анатомія Грей 2 сезон": У доктора Бейлі, суворої наставниці інтернів, існує п'ять правил роботи в лікарні. Перше - не підлизуват

загрузка...

Мелодрами та романтичні фільми

Багато хто з нас звик вважати, що мелодрама – це жанр кіно, де обов’язково розповідається історія кохання. Однак це поняття набагато ширше, й існувало задовго до появи самого кіно. За означенням, мелодрама – це традиційний жанр, якому притаманні такі ознаки: боротьба добра зі злом, інтрига, сильний герой, страждальницька героїня і підступний злодій. Так чи інакше мелодрама завжди зачіпає почуття глядача, примушує нас співпереживати.

Для шанувальників цього жанру є хороша новина. Сьогодні кіноіндустрія дуже щедро пропонує нам нові шедеври кіно в жанрі мелодрами. Ці новинки, як і старі стрічки можна дивитися онлайн. Не останнє місце серед них посідають російські мелодрами онлайн. Дуже часто вони зроблені у вигляді серіалів, від чого не тільки не втрачають своєї цікавості, але й навпаки, набирають все більше число фанатів. Після знаменитого серіалу Не родись вродливою світ побачило ще немало вартих до перегляду проектів та фільмів. Новорічні мелодрами – чи не найвдаліший варіант для перегляду кіно всією сім’єю. Хто сказав, що мелодрамами цікавляться тільки дівчата? В кожному з таких фільмів показано життя як прекрасної, так і сильної половини людства.

На фоні останніх успішних новинок в інших жанрах кіно, на перший погляд, здається непомітним поступ в жанрі мелодрами. Проте якщо придивитися пильніше, то стає зрозуміло, що за 2010, 2011, 2012 та 2013 роки вийшло безліч чудових мелодрам, в тому числі в форматі серіалу, просто треба трохи наполегливості, щоб усіх їх відшукати і часу, щоб передивитися. Як показують сучасні тенденції, сьогодні спостерігається тенденція переплітати мелодрами із фантастикою, особливо популярною є тема вампірів. Тепер ми можемо дуже вдало зекономити наш час, адже усі відомі мелодрами просто і легко переглянути на дозвіллі онлайн.