Любов та покарання 1 сезон

Загрузка...

Назва: Любов та покарання
Оригінальна назва: Ask ve ceza
Слоган:
Рік випуску: 2010
Жанр: бойовик, драма, мелодрама
Випущено: Туреччина, TMC Film
Режисер: Кудрет Сабанджі
У ролях: Мурат Йилдірім, Нургюль Ешілчай, Томріс Інджер, Феріде Четін, Гекчен Янардаг, Сеннур Кая, Октай Гюрсу, Емрах Ельчібога, Дженк Ертан, Назан Кірілміс, Nilay Olcay, Керем Атабейоглу, Зейнеп Бесерлер, Egemen Yavuz, Халіль Кумова, Халіл Ібрагім Арас, Isil Dayioglu, Ahu Yagtu

Про серіал Любов та покарання 1 сезон: Молода дівчина перестає вірити в відданість і любов, після того як її улюблений зраджує їй з незнайомою жінкою за кілька днів до весільної церемонії. Вона хоче помститися своєму чоловікові, для цих цілей вона приходить в бар і починає загравати з незнайомим чоловіком. Вони поводять пристрасну ніч, а на ранок кожного з них переповнюють два протилежних почуття: ненависть і любов.
Пізніше з’ясується, що чоловік з бару це багата і шанована людина. Молодий багач шукає загадкову господиню кулона, який зберігся у нього після тієї дивовижної ночі. Цей чоловік старанно займається сімейним бізнесом. Однак після того як виявляється незаконність багатьох доходів, він вирішує зробити свій бізнес легальним і всіляко модернізує свою компанію за допомогою новітніх наукових досягнень. Крім цього, він змушений, підкоритися сімейному звичаєм, і взяти в дружини наречену свого загиблого брата.

Загрузка...
Залишити коментар