Кухня 2 сезон

Загрузка...

Назва: Кухня
Оригінальна назва: Кухня
Рік випуску: 2013
Жанр: Комедія
Випущено: Росія, YBW-Group
Режисер: Дмитро Дьяченко
У ролях: Марк Богатирьов, Дмитро Назаров, Юлія Такшина, Дмитро Нагієв, Марина Могилевська, Олена Подкамінська, Віктор Хоріняк, Микита Тарасов, Сергій Єпішев, Ольга Кузьміна, Сергій Лавигін, Анатолій Горячев, Роман Індик, Сергій Бєляєв, Михайло Тарабукін, Костянтин Чепурін, Людмила Максакова , Катерина Кузнєцова, Олексій Колган, Сергій Бурунов, Ельдар Чеченов, Ігор Михацький, Марія Горбань, Ольга Новосад, Олена Чернявська, Жанил Асанбекова, Надія Азоркіна, В’ячеслав Малафєєв

Про серіал “Кухня 2 сезон”: «Без чого ж ми не можемо обійтися більше всього на світі? Звичайно ж без їжі! День від дня ми захоплюємося, відвертаємося, жаждимо, спокушаємося нею. Але існувати людина без їжі як і без повітря не може, а значить той хто її створює той є чим то більшим ніж звичайна людина – він підтримує і створює життя». Такі думки відвідували Максима Лаврова, в той момент коли він йшов до своєї заповітної мрії – зайняти місце кухаря в одному з найпрестижніших ресторанів Москви під назвою «Гюго».
Власником цього ресторану є персона, дуже відома в сфері шоу-бізнесу. Але ця людина нашого героя не особливо цікавив, йому найбільше хотілося познайомитися з шеф-кухарем цього ресторану – Віктором Бариновим, основним дозвіллям якого є азартні ігри, алкогольні напої та тусовки. Але головним його недоліком є просто нестерпна натура.
Після одного вдалого знайомства, слідує друге – дівчина Вікторія Гончарова, яка працює на посаді арт-директора цього ресторану. Вікторія вкрай поглиблена в виконання своєї роботи, вона завзята кар’єристка яка з відзнакою справляється з наданими завданнями, і для особистого життя в найближчому майбутньому часу у неї не знайдеться. Віктор і Вікторія знаходяться в цьому ресторані, як на полі бою, між ними йде війна не на життя, а на смерть, не один з них не хоче поступатися іншому місце під сонцем. Ну а в той час поки боротьба між представницею прекрасної статі і аморальним шеф-кухарем триває, підопічні Віктора Баринова так і чекають чергової осічки Максима.

Трейлер до серіалу “Кухня 2 сезон”:


Загрузка...
Схожі Фільми
Схожі Фільми
Залишити коментар