Кіт у чоботях

Загрузка...
Назва: Кіт у чоботях
Оригінальна назва: Puss in Boots
Рік випуску: 2011
Жанр: Мультфільм, комедія, пригоди, сімейний
Випущено: США, DreamWorks Animation
Режисер: Кріс Міллер
У ролях: Антоніо Бандерас, Сальма Хайек, Зак Галіфіанакіс, Біллі Боб Торнтон, Емі Седаріс, Констанс Марі, Гільєрмо дель Торо, Майк Мітчел, Річ Дітля, Райан Крег, Том Вілер, Конрад Вернон, Том МакГрат, Боб Джоулз, Латіфа ТАУ, Боб Персічетті, Кріс Міллер, Джессіка Шульте, Ніна Беррі, Серджо Бруна, Ребекка Девіс, Роберто Донаті, Джоссара Джінаро, Джошуа Раш, Джулі Уітнер
Про фільм “Кіт у чоботях”: Ви напевно знаєте цього героя по фільму Шрек, в якому він просто вбив глядачів наповал своїми красивими оченятами. На цей раз вам вдасться по-краще дізнатися історію цього чудового персонажа. Фільм по суті є передісторією Шрека. Герой фільму Кіт у чоботях, об’єднується з іншими хитрими і спритними кішками, щоб захопити гусака, який за легендою несе золоті яйця. Тоді вони змогли б збагатитися і купити собі стільки риби, скільки влізло б в їх пухнасті животи. Але їх шлях не так легкий, як вам могло здатися. Для того, щоб вкрасти гуля, їм треба продумати дуже складний план по проникненню в льох і захопленню самого гусака. На шляху вони будуть зустрічати інших героїв, які будуть або заважати, або сприяти їм, але вони все одно будуть прагнути до своєї мети і обов’язково її досягнуть.

Цікаві факти:

  • Клятва Шалтая-Болтая і Кота : “Перше правило – не говорити про Бобовий клуб. Друге правило – ніколи не говорити про Бобовий клуб” – є прямим відсиланням до культового фільму “Бійцівський клуб” Дэвида Финчера(1999 рік).

Трейлер до фільму “Кіт у чоботях”:


Дивитися онлайн Кіт у чоботях

Загрузка...
Залишити коментар