Хоббіт: Несподівана подорож

Загрузка...

Назва: Хоббіт: Несподівана подорож
Оригінальна назва: The Hobbit: An Unexpected Journey
Слоган: «From the smallest beginnings come the greatest legends.»
Рік випуску: 2012
Жанр: фентезі, пригоди
Випущено: США, Нова Зеландія, Metro-Goldwyn-Mayer (MGM), New Line Cinema, WingNut Films
Режисер: Пітер Джексон
У ролях: Мартін Фріман, Іен Маккеллен, Річард Армітедж, Джеймс Несбітт, Кен Стотт, Грем МакТавіш, Дін О’Горман, Ейдан Тернер, Джед Брофи, Марк Хедлоу, Джон Коллен, Пітер Хемблтон, Вільям Кірчер, Стівен Хантер, Енді Серкіс, Кейт Бланшетт, Хьюго Вівінг, Елайджа Вуд, Іен Холм, Крістофер Лі, Адам Браун, Сильвестр МакКой, Беррі Хамфриз, Джеффрі Томас, Майкл Мізрахі, Лі Пейс, Ману Беннетт, Конан Стівенс, Джон Роулз, Стефан Урі

Про фільм “Хоббіт: Несподівана подорож”: Фільм від режисера Пітера Джексона про грандіозні подорожі зовсім молодого хоббіта, Більбо Беггінса. Головному героєві належить подолати серйозний і небезпечний шлях, повний пригод і несподіваних розв’язок. Мета цієї подорожі – звільнити Королівство гномів, назване Еребором, яке зовсім несподівано і дуже підступно захопив зловісний дракон Смог. Саме його Більбо потрібно перемогти або обдурити, звільнивши народ від загарбника.
Подорожує Більбо не один, а компанії друзів і соратників, які готові в будь-яку хвилину допомогти і підтримати. Серед них чарівник, більш відомий по імені Гендальф, а також ціла юрба гномів під проводом здатного воїна Торіна Дубощіта. Друзям належить пройти небезпечний шлях через Дикі землі, повні супротивників і ворогів у вигляді орків, гоблінів і навіть величезних павуків. Крім них, мандрівникам доведеться битися з чарівниками і різними незвичайними народами, які в будь-який момент готові вбити кожного, ступив на їх землі.
Перед мандрівника лежить довгий шлях, через гори і гірські тунелі, де їм зустрічається багато цікавих особистостей, одним з яких стає Голлум – зовсім незрозуміла істота, здатне повністю змінити життя і долю Більбо. Саме він дозволяє заволодіти Хоббіту особливим кільцем, про властивості якого юний Більбо навіть не здогадується, і воно вражає його з кожною хвилиною існування, допомагаючи виявити неймовірну відвагу і силу. Саме це кільце є сполучною ланкою між долями жителів Середзем’я. Хоббіту.

Дивитись фільм Хоббіт: Несподівана подорож онлайн – українською мовою

Загрузка...
Залишити коментар